Është nga fytyrat publike që gjithmonë ka çfarë kë shkruhet e të flitet për të.

Egzona Muqiqi po vazhdon të zotojë famën e saj më shumë se sa anëtarët e familjes së bashkëshortit, shkruan Kosovarja.

Reja më e përmendur e estradës nuk kalon një ditë pa u komentuar, kjo për shkak të veshjes që zgjedh gjithmonë ti befasojë fansat e saj.

Ajo çdo herë vjen me stile të ndryshme, për çka bën përshtypje dhe pëlqehet shumë tek të gjithë.

E sot për dallim nga ditët tjera, e kemi parë të veshur në një fustan përrallor, e cila dukej si një princeshë.

A po iu pëlqen? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË