E zbuloi edhe talentin e saj të ri.

Gruaja e këngëarit të njohur Albatrit Muqiqit, renditet në mesin e femrave më të bukura, shkruan “Kosovarja”.

E, përveç bukurisë natyrale ajo ka një stil të veçantë dhe është mjaft e zonja duke mirëmbajtur dy biznese.

Kohën e punës ajo po e kalon si është më së miri, në disa video të publikuara në Instgram Egzona shihet duke vallëzuar gjatë orarit të punës.

Kështu e relakson vetën së bashku me koleget e saj, ku shihet që i paska hije kaq shumë vallëzimi.

Për më shumë, shihni këtë video. /Kosovarja/

Egzona Muqiqi

Publiée par Albania Viral sur Lundi 10 juin 2019

MUND TË JU PËLQEJNË