Bashkëshortet e këngëtareve të estradës po ua kalojnë edhe femrave me famë botërore për nga moda.

Ato po vishen kokë e këmbë firmato, po bëjnë shëtitje luksoze, jetë kjo që e prezantojnë para të tjerëve, shkrua “Kosovarja”.

Ndër femrat e bukura dhe me shumë stil është edhe Egzona, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqit.

Edhe Egzona është shumë e dhënë pas rrjeteve sociale ku ndiqet nga një numër i madh njerëzish që e komentojnë dhe i përcjellin aktivitetet e saj.

Në dy postimet e fundit bukuroshja vjen me shumë stil për stinën e vjeshtës. E veçanta e këtyre postimeve janë shiritat në kokë që ka vënë në të dy fotot.

Ky stil i saj nuk do mend që do inspirojë shumë vajza për dukjen e tyre./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË