Ndër femrat e bukura dhe me shumë stil në showbizin kosovar është edhe Egzona, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqit.

Ajo dallohet për veshjet firmato, shëtitje luksoze, që i prezanton në publik, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Egzona është shumë e dhënë pas rrjeteve sociale ku ndiqet nga një numër i madh njerëzish që e komentojnë dhe i përcjellin aktivitetet e saj.

Shija e saj e veçantë shihet në veshjet që ajo zgjedh dhe kombinimet që bën.

Bukuroshja së fundi vjen komplet në të zeza me një foto para pasqyrës. Ndërkohë që mbulon fytyrën me telefon vë në pah linjat trupore të admirueshme./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË