Egzona Muqiqi ndryshim drastik në trupin e saj.

Gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit është ndër fytyrat më të bukura në showbizin kosovar, shkruan “Kosovarja”.

Ajo gjthmonë komentohet për dukjen fizike, si një femër me stil dhe elegancë të veçantë.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, Egzona është paraqitur gjithmonë me linja trupore perfekte.

Por, në fotografinë e fundit ajo befason edhe më shumë teksa vërehet që ka humbur dukshëm kilogramë.

Sigurisht, mund të jetë edhe pozita e fotografisë që ajo të duket kaq e dobët.

Vlerësojeni edhe ju a po i ka hijë kështu të duket e bukura Egzonë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË