Me tu bërë pjesë e familjes Muqiqi emri saj filloi të dëgjohej nga çdo kush e në çdo vend.

Egzona Muqiqi reja e këngëtarëve të njohur Nystret Muqiqit dhe Merita Spahiut po vazhdon ta ruaj me kujdes epitetin “nusja më e bukur” e estradës, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht të gjitha angazhimeve të Albatritit si një kënëgtar mjaft i kërkuar, çifti kalojnë mjaft kohë së bashku bashkë me tre fëmijët e tyre.

Madje, Egzona është duke u treguar e suksesshme edhe në dy bizneset e saj, ku jo rrallë herë ka sjellë imazhe nga vendpunimet.

Së fundi, Egzona tregon se edhe në punë shkon si një ‘zonjë’. E veshur me këtë fustan kaq të bukur po duket e mahnitshme./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË