Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit.

Ajo ka arritur që të jetë e përditshme në mediat rozë, duke u shkruar për çdo veprim të saj, shkruan “Kosovarja”.

Egzona ka një stil të veçantë, duke u dalluar gjithmonë me personat që e rrethojnë.

Ajo udhëheqë disa biznese, e çdo ditë rëndësi i kushton dukjes fizike.

Sot, teksa shfaqet nga puna ajo vjen mjaft e ëmbël në fustanin me shumë ngjyra.

Thjesht, bukur dhe e mrekullueshme është gjithmonë gruaja e Albatritit.

Kujtojmë, çifti janë prindër të tre fëmijëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË