Kur bëhet fjalë për të të gjithë bëjnë sytë katër për të parë se çfarë ka për të prezantuar e treguar.

Kush tjetër përpos fytyrës engjëllore Egzona Muqiqit, femrës më të veçantë dhe më të bukur në showbizin shqiptar, shkruan Kosovarja.

Është bashëkshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqit, por për këtë fakt thuajse shumë rrallë përmendet, pasi është vet atraktive dhe bën që emri i saj të përflitet tamam si një Egzonë.

Në të vërtetë po ia del, dhe për këtë duhet ta duartrokasin të gjithë, se si është një femër e kompletuar dhe me gjitha të mirat.

Emri i saj shpeshherë është i lakuar për biznesin që drejton tash e sa vite, por paralelisht me këtë edhe bukuria e saj e magjishme.

Çdo herë shkëlqen e duket për mrekulli, por këtë herë me paraqitjen e radhës sikur theu çdo limit.

Me këtë fustan të zi e rregullim për mrekulli, Egzona goditi me shumë përpikshmëri. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË