Moderatorja gjithmonë arrinë të tërheqë vëmendjen me imazhet e saja.

Luana Vjollca është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë, shruan lajmi.net

Moderatorja është shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale me postimet e saja.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku si gjithnjë pamja e saj të lë pa koment.

Ndërsa sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit nga Luana titullohet ‘Sonte’ dhe është në bashkëpunim me Danin.

MUND TË JU PËLQEJNË