Këngëtarja e popullarizuar Shyhrete Behluli është nënë e pesë fëmijëve dhe është berë katër herë gjyshe, shkruan “Kosovarja”.

Pra, këngëtarja duket mjaftë e realizuar në thuajse të gjitha aspektet. E ka talentin, suksesin, famën, ndërkohë që është e realizuar edhe në aspektin personal.

Njomza, vajza e madhe e këngëtares, është martuar në moshë të re dhe tashmë i janë rritur vajzat, madje duken sikur të ishin shoqet e saj.

Elira, vajza e Njomzes e mbesa e Shyhretes, po zbukurohet përditë e më shumë. Në fotot e fundit, ajo shfaqet më ndryshe dhe mahnitë më pamjen e saj mjaftë moderne, shkruan “Kosovarja”.

Më poshtë shihni disa foto të Elira Martinajt, mbeses së Shyhrete Behlulit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË