Ai është një nga çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera të show biz-it shqiptar.

Elita Rudi dhe Gjiko kudo shfaqen së bashku, derisa nuk hezitojnë të ndajnë edhe momente me adhuruesit e tyre në rrjete sociale.

Së fundmi është modelja që ka publikuar një fotografi mjaftë të ëmbël me reperin dhe djalin e tyre, Zërin teksa ka shkruar:

“Heshtja e natyrës flet me ndershmëri më të lartë se çdo fjalë”./Indeksonline

MUND TË JU PËLQEJNË