Elita Rudi i ka bërë dedikimin romantik bashkëshortit të saj.

Moderatorja Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj Asdren Gjikolli- Gjiko janë duke i kaluar pushimet në një prej vendeve luksoze.

Ata po i shoqëron edhe djali i vogël Zëri dhe ky është udhëtimi i tyre i parë së bashku pas lindjes.

Nga atje çifti po publikojnë foto të ndryshme, e Elita në një prej tyre ku shihet e lumtur pranë Gjikos i ka bërë atij dedikimin romantik.

“Një prej vendeve më të sigurta për mua janë krahët e tu. Ti je një njeri i mrekullueshëm, të dua dashuri”, ka shkruar Elita pranë postimit të fotos.

MUND TË JU PËLQEJNË