Fytyrat publike po u kushtojnë rëndësi të madhe fotosesioneve duke provuar të sjellin diçka unike.

Nuk po ka rëndësi sa shumë ndërhyrje po bëhen në këto fotografi, esenca po qëndron tek e veçanta e imazhit, shkruan “Kosovarja”.

E dijmë se pas dushit secila femër shfaqet natyrale pa grim dhe origjinale, por duket se moderatorja Elita Rudi nuk e prish grimin ndërkohë që pastrohet.

Apo kjo fotografi e saj e fundit është thjeshtë një ‘ilustrim’, imagjinatë, dëshirë.

Ndërkohë që flokët i duken paksa të lagura dhe vesh ka një ‘banjorkë’, qëduket se sapo ka dalur nga dushi ajo befason me grimin e tepruar që ka vënë.

Ama si foto s’mund të mohohet që ka dalur bukur!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË