Elita Rudi është ndër portretet më të bukura që zë vend të rëndësishëm në mediat rozë.

Moderatore e shkathët që nga ajo kanë dalë shumë emisione të suksesshme e të shikuara në rekord të thyer në shtëpitë e familjeve shqiptare, shkruan Kosovarja.

Nga pasioni dhe ëndrra e saj ka muaj që është larguar, kjo për shkak të djalit që e ka tashmë e 8 muaj.

Por, Elita si Elitë me atraktivitetin e saj ka ditur si ti mbajë afër vetes fansat e zjarrtë që i ka mbledhur para vetes para shumë viteve.

Është faqja e saj personale Instagram, aty ku moderatorja e dashur ka gjetur kohë për të qenë sa më afër tyre.

Fotografi, fotosesione e video të ndryshme kemi nga ajo, që përcillen me shumë kuriozitet e dëshirë nga të gjithë.

E, po e shikuat edhe këtë paraqitje të saj të fundit, do të mbeteni gojëhapur nga poza e saj provokative që mori para parqyres. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË