Fytyra e saj e bukur është prezente gjithmonë në faqen rozë.

Elita Rudi është femra më me stil që mund ta njohim, duke u kombinuar gjithmonë deri në detajin më të vogël, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është larg ekranit televiziv, ajo për ndjekësit e saj gjithmonë qëndron afër duke iu orfruar imazhe nga jeta private.

Sot, Instagramin e saj moderatorja e njohur i ndau dy fotografi me një pamje të mrekullueshme.

Më poshtë mund t’i shihni këto pamje të saj ku po duket kaq e kompletuar dhe e bukur. / Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË