Elita Rudi ka shpesh herë është treguar e guximshme sa i përket ndryshimeve në pamjen e jashtme.

Moderatorja e njohur, edhe së fundi ka befasuar me dukjen e saj.

Elita u paraqit me flokë të gjata bionde në fotografinë e postuar në Instagram e të cilat i shkonin shumë.

Ndryshe, Elita ka kohë që është tërhequr nga jeta publike duke u fokusuar në jetën e saj private dhe familjen./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË