Moderatorja e njohur Elita Rudi është e dalluar në shumë aspekte.

Ajo edhe pse që një kohë të gjatë nuk është pjesë e ekranit televiziv, aktivitetet e ndryshme nuk po i ndal, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë në trend me kohën dhe me nje stil të veçantë, Elita shpesh bën ndryshime tek vetja.

Në fotografitë e publikuara së fundmi moderatorja shihet që ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Ajo vendosi të heq dorë nga ngjyra e zezë dhe i bëri ato ngjyrë kafeje, kurse ky ndryshim po i shkon shumë asaj.

Kujtojmë, Elita është e martuar me reperin Gjiko dhe bashkë kanë një djalë, Zërin. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË