Elita Rudi është ndër moderatoret më të bukura shqiptare, që për shumë vite ka dhënë maksimumin e saj në ekranet që ka moderuar.

Kjo ka bërë që publiku ta ndjejë mosprezencën e saj në televizion, pasi ka muaj që është larg tyre, për shkak se është bërë nënë e një djali të mrekullueshëm, shkruan Kosovarja.

Por, kjo nuk do të thotë që Elita është shkëputur edhe larg rrjeteve sociale, pasi kontaktin dhe lidhshmërinë ndaj fansave ende po e mban fort përmes tyre.

Nuk ka ditë që fotografitë e saj nuk janë të vërshuara në faqen e saj, pasi di si të mbajë fansat e saj afër në mënyrë që asnjëherë mos ta harrojnë.

Sa shohim imazhe të djalit të saj dhe të gjikos, sa imazhe personale që me plot përkushtim i bën ato, vetëm e vetëm që të rezultojë e para sa i përket bukurisë dhe sharmit, ashtu siç edhe njihet doemos.

Meqë e njohim të pandalshme, Elita edhe sot publikoi një fotografi që la mjaft mbresa dhe përshtypje të mira për të.

Kështu edhe duke dëshmuar edhe një herë se nuk ka kush që ia kalon dhe se të gjithë duhet ta shohin se çfarë është bukuria e vërtetë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË