Kjo që po mendon të bëjë Elita mund të mos ju pëlqejë.

Moderatorja shqiptare njihet për stilin e veçantë dhe flokët e gjata të cilat i shkojnë shumë.

Por si duket asaj i ka hyrë në mendje që t’i shkurtoj ato. Të paktën kështu është shprehur në një foto të fundit të postuar, aty ku edhe i ka pyetur ndjekësit për mendimin e tyre lidhur me këtë fakt.

“A duhet ti pres shkurt flokët?”, ishte pyetja e Elitës pranë postimit të fotos në të cilën duket natyrale./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË