Elita Rudi është prezantuesja më e komentuar, si në aspektin profesional ashtu edhe në jetën private.

Pasi që disa muaj më parë është bërë nënë për herë të parë, Elita qëndron larg karrierës duke ia kushtuar kohën familjes, dihet më shumë djalit të saj Zërit, shkruan “Kosovarja”.

Një grua dhe një nënë e dashur, por Elita po del të jetë edhe një nuse shume e dashur karshi vjehrrës së saj.

Në mëngjesin e sotëm, ajo e lumturoi vjehrrën e saj duke ia dedikuar fjalët më të mira për ditën e nënave.

Këtë ndjesi të veçantë, nëna e Gjikos, Lirija nuk hezitoi ta shpërndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Për më shumë, mund të lexoni fjalët e ëmbla të Elitës kushtuar vjehrrës së saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË