Elita Rudi ka publikuar një imazh të këndshëm me djalin e saj. Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, të cilën e realizoi në bregdet.

Moderatorja u fotografua buzë detit me djalin në duar, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos është “Dala nanes”.

Zëri është fëmija i parë i Elitës dhe Gjikos, ndërsa që të dy nuk i kursejnë imazhet dhe dedikimet plot dashuri për të.

Për ndryshe, Elita Rudi ditë më pare festoi ditëlindjen, ku pranoi befasi të këndshme nga Gjiko në koncert. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË