Gjiko dhe Elita po dijnë ta shijojnë jetën. Shetitjet, luksi dhe blerjet e shumta për ta nuk kanë të ndalur.

Dhe jo çfarëdo blerje, po blerje se jo mahi. Derisa javët e fundit u bën me jaht privat e luksoz, për ta si duke nuk qe i mjaftueshëm shpenzimi që bënë.

Së fundi është Gjiko ai i cili ka blerë një ekstra makinë luksoze, ku e prezantoi atë para fansave.

E një ditë pas blerjes Elita ka publikuar imazhe brenda makinës së bashkëshortit duke u relasuar teksa shtrinë këmbët në hapësirën e bollshme të saj./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË