Elita Rudi është moderatorja më e suksesshme dhë më e zonja në ekranet shqiptare.

Për vite me radhë pjesë e televizionit, ku ka dhuruar shumë emisione të saj, me figura të njohura e të sferave të ndryshme, shkruan Kosovarja.

 

Por kësaj aventure të punës së saj i vendosi një pauzë pas lindjes së saj, dhe tanimë ka muaj që Elita iu është përkushtuar djalit të saj Zërit.

Gjatë tërë kohës po merret me të, duke u kujdesur e përkushtuar deri në maksimum.

Epiteti më i ri duket se e ka ndryshuar shumë Elitën, sikur është bërë më tërheqëse dhe më e bukur.

Vëmendje po merr nga po sillet e nga po shkon, duke e bërë veten të kërkuar e të ndjekur gjitmonë.

Ajo edhe kur nuk ka çfarë të prezantojë, gjen diçka dhe bëhet e gjallë, ku këtë herë na tregon fytyrën e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË