Aktorja me prejardhje shqiptare që jeton dhe punon në Amerikë, Eliza Dushku duket që është tejet e lumtur pranë bashkëshortit të saj, biznesmenit amerikan 54 vjeçar, Peter Palandijan.

Kështu të paktën duken në një fotografi e postuar nga aktorja në llogarinë e saj Instagram, përcjellë Indeksonline.

Në pëqafimin e njëri-tjetrit, ajo shkruan: Mirënjohëse!

Ndryshe çifti kurorëzuan dashurinë në gusht të këtij viti në një ceremony private në Boston.

MUND TË JU PËLQEJNË