Elvana Gjata këtë vit ka qenë tejet aktive si me projekte muzikore ashtu edhe me koncerte.

Këngëtarja që solli hite, veçmas bashkëpunimi ‘Mike’ me Ledri Vulën dhe John Shahun, i solli asaj një sukses të madh.

Por krahas sukseseve Elvana një kujdes të shtuar bën edhe tek paraqitjet e saj para publikut.

Së fundmi në një nga koncertet ajo ‘shkëlqeu’ me një fustan ngjyrë lejla, i dizajnuar nga Valdrin Sahiti./Indeksonline/

 

Une jam SUSTA

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

MUND TË JU PËLQEJNË