Është njëra nga këngëtaret më të këndshme të estradës. Kaltrina Selimi numëron suksese të shumta në karrierën e bujshme muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Përveç talentit për të kënduar dhe sharmit ajo ka mjaftë stil, ku gjithmonë paraqitet bukur.

E meqë kjo sezonë dasmash e ka prekur edhe Kaltrinën e cila ka qenë mjaftë e angazhuar në ahengje të ndryshme, ajo është kujdesur që dukja e saj të jetë perfekte.

Në secilin aheng këngëtarja është paraqitur përrallore me fustane nga më të ndryshmet.

Kurse së fundi vjen mahnitëse dhe aq këndshëm në fustan të kuq, sa nuk mund ti’a ndash sytë.

Veç ndalu e shiko!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË