Këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani, e cila njëherit është bashkëshortja e këngëtarit Alban Skenderaj, ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo nuk ka hezituar që të ekspozohet hapur për publikun duke shprehur lumturinë e saj për këtë shtatzani si dhe përkrahjen që po merr nga burri i saj në këto momente.

E së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, ku duket vetëm sa është zbukuruar, duke shkëlqyer me pamjen.

Kujtojmë që Miriami me muzikën dhe zërin e saj, është pëlqyer shumë jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Gjermani.

MUND TË JU PËLQEJNË