Këngëtarja e njohur Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen.

Për këtë ditë të veçantë ajo pranoi urime të shumta nga familjarët dhe miqt e saj, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim urimet më të veçanta janë nga fëmijët e saj të ngushtë duke e uruar me fotografi të ndryshme dhe mjaft të bukura.

Vajza e saj Rozafa e uroi të ëmën me pak fjalë por me shumë vlerë.

“Shumë urime për ty nani”, me këto fjalë ajo e uroi nënën me një fotografi mjaft të bukur.

Në këto pamje vështirë mund të dallohet Mimoza prej vajzës, të dya duken si binjake. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË