Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj ka një karrierë të suksesshme, por ajo është edhe një familjare dhe një nënë e përkushtuar.

Ajo njihet si një femër modeste, e thjeshtë dhe me stil unik e që vërhetë bë secilën paraqitje që ajo bën.

E së fundi, modelja ka befasuar me dukje, ajo në Instagram tregoj se ka bërë një ndryshim.

Emina ka shkurtuar flokët e që dukej mjaft mirë “Liria vjen në forma të ndryshme “ ka shkruar modelja në mbishkrim.

Kujtojmë që Emina është e martuar me miliarderin, Sam Nazarian dhe ka dy vajza./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË