Emina Cunmulaj po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale me postime.

Emina Cunmulaj ka ndarë një mesazh shumë inspirues me ndjekësit e saj në Instagram, gjithçka fillon nga ju thotë bukuroshja shqiptare.

Modelja ka javë që ka filluar pushimet me familjen, dhe po vazhdon të jetë aktive me postime.

Këtë herë në një imazh ku shihet me bikini të zeza, ajo la një shkrim për fansat e saj ku thotë: “Mos harroni gjithçka fillon nga ju. Bëhu i sjellshëm, duaje veten, ke mëshirë për veten, respektoje veten, ndjehu krenar kush je, ajo që projektoni është reflektimi juaj”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË