Emina Cunmulaj po i shijon rrezet e diellit në vendlindjen e saj.

Emina Cunmulaj ka disa javë që është kthyer në vendlindjen e saj për pushime, dhe modelja po i shijon në maksimum.

Ajo ditët e fundit kryesisht ka ndarë fotografi me familjarët e saj, por kësaj radhe paska vendosur të na ‘çmend’ me trupin e saj.

Bukuroshja shqiptare ka postuar një fotografi duke marrë rreze dielli në bikini dhe linjat do ju lënë pa ‘tekst’. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË