Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj është rikthyer përsëri në vendlindje.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet duke mbledhur pjepra në vendin e saj të lindjes, Tuz.

Bukuroshja e shqiptare erdhi edhe një herë e thjeshtë dhe unike gjë për të cilën është e njohur.

“Asnjë vend si shtëpia. Pavarësisht se ku shkoj, sa shoh dhe sa mësoj, shtëpia ime është gjithmonë aty ku është zemra ime”, ka shkruar Emina.

Ndryshe, ajo është e martuar me miliarderin, Sam Nazarian me të cilin kanë dy fëmijë.

MUND TË JU PËLQEJNË