Emina Cunmulaj akoma ndodhet në Mal të Zi.

Modelja shqiptare me famë të madhe botërore ka ardhur në vendlindje për t’i vizituar të afërmit por edhe për ta vazhduar misionin e saj për bamirësi.

Me këtë rast ajo po i shijon në maksimum ditët e nxehta. Emina e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet e veshur në bikini.

Pranë postimit ajo ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit të cilën e përgëzojnë dhe e komplimentojnë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË