Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një video qesharake.

Emina Çunmulaj ka publikuar një video, ku po relaksohej bashkë me partnerin.

Teksa Sam Nazarian po qëndronte i ulur në një këng, modelja po e filmonte atë dhe i la një mbishkrim me shaka videos.

“Të dua shumë, gjithçka e imja. Më fal qe ta bie shpirtin n’fyt”, janë fjalët e Eminas.

Për ndryshe, Emina dhe Sam janë ndër çiftet më të dashura të estradës, ata janë prindër të dy vajzave.

MUND TË JU PËLQEJNË