Emina Cunmulaj është shfaqur shumë e kompletuar pranë familjes.

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është një prej emrave të njohur e cila mundohet të jetë tejet aktive në rrjete sociale.

Një pjesë të momenteve më të bukura e edhe nga ato të përditshme ajo i ndan me ndjekësit e shumtë.

Para pak minutash Emina e ka publikuar një foto familjare ku shihet me bashkëshortin dhe dy vajzat.

“Lumturi, familja jonë”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË