Modelja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Emina Cunmulaj, edhe për këtë ditë feste sjell një fotografi shumë të bukur të saj me dy vajzat.

Ajo publikoi një fotografi të bukur me Ellën dhe Mian, të cilat i ka veshur e rregulluar, me të cilën uroi festën e Fitër Bajramit.

Të trijat duken për mrekulli dhe në këtë fotografi ajo mori komente të shumta.

Emina me vajzat këtë festë e kanë pritur në vendlindjen e modeles, në Malin e Zi.

MUND TË JU PËLQEJNË