Institucionet e Republikës, Qeveria dhe Kuvendi kanë dhënë dritën jeshile për mbylljen e të gjitha lojërave të fatit në vendin tonë, për 10 vitet e ardhshme.
E kjo, ka ngjallur reagime nga qytetarët.

Ndonëse shumë e përkrahin një vendim të tillë, ka edhe prej atyre që janë shprehur të “shqetësuar” me mbylljen e bastoreve/kazinove.

Shikojeni videon më poshtë:

Dit e zeza erdhen ma zi ska

Publiée par Emrin Dema sur Vendredi 29 mars 2019

MUND TË JU PËLQEJNË