jet si Bella Hadid, Selena Gomez, Dua Lipa janë emrat që u komentuan për pamjen e tyre.

Cannes është më shumë se vetëm një festival filmi, ky organizim që mbahet çdo vit në Francë bashkon yjet e shoubizit në një vend, shkruan lajmi.net.

Ky organizim që zgjatë 11 ditë për shumicën është një ‘mix’ në mes të ‘Oscar’ dhe ‘Met Gala’.

Deri tani kemi parë emra të ndryshëm si të botës së filmit ashtu edhe të muzikës dhe modelizmit teksa shkëlqejnë me veshjet e tyre.

Disa nga emrat më të dalluar ishin Priyanka Chopra, Bella Hadid, Dua Lipa, Selena Gomez.

MUND TË JU PËLQEJNË