Këngëtarja Enca Haxhiu sot feston ditëlindjen. Ajo mbush 24 vite.

Sapo ka postuar një imazh në Instagramin e saj e cila ka marrë gjithë vëmendjen, si pothuajse çdoherë. E veshur me fustan dhe makijazh profesional, Enca la pa fjalë të gjithë.

Krahas makijazhit që ka vënë edhe gjoksit i ka lënë hapësirë, duke e ekspozuar.

‘Jeto çdo ditë sikur është ditëlindja jote’, ka shkruar ajo në foto.

MUND TË JU PËLQEJNË