Enca Haxhia di si të marrë vëmendjen e ndjekësve.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku habiti të gjithë me paraqitjen.

Këngëtarja u shfaq gati e zhveshur, teksa pjesët intime i mbulonte me dhuratat që i ka marrë së fundi.

Në një prej fotove, ajo ishte ulur pranë një arushi, ndërsa gjoksin po e mbulonte me një tufë trëndafilash në formë zemre.

Ndërsa në imazhin tjetër, ajo kishte vendosur arushin dhe lulet në mes të këmbëve dhe dukej shumë provokuese. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË