Enca Haxhia po e shijon detin në jahtin luksoz.

Këngëtarja Enca Haxhia këtë verë ka qenë aktive në rrjete sociale me publikimin e fotove ku shfaqet tejet joshëse.

E edhe në një të fundit i ka treguar vithet mirëpo kësaj radhe në fokus ishte jahti luksoz dhe ajo se çfarë këngëtarja ka shkruar.

“Paraja nuk e blen lumturinë, por më mirë është të qash në jaht, veçanërisht nëse janë lot gëzimi”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË