Enca ka provokuar sërish me gjoksin e saj.

Enca Haxhia njihet si artiste mjaft aktive me postime në rrjete sociale, ku të shumta janë ato në të cilat këngëtarja provokon me ndonjë pjesë të trupit.

Artistja para pak minutave në Instastory ka ndarë një video të shkurtër ku në fokus kryesorë kishte nxjerrë gjoksin e saj që ishte gati të ‘shpërthente’.

Videoja që ajo ka ndarë mendohet se është nga prapaskenat e klipit të ri që Enca është duke e përgatitur dhe gjatë këtij muaji pritet të dal në vizion.

MUND TË JU PËLQEJNË