Këngëtarja Enca Haxhia është një nga ato personazhe që gjithmonë arrin të rrëmbejë vëmendjen në rrjete sociale me anë të postimeve të “nxehta”.

Fotografitë që ajo ndan për fansat e saj e bënë që gjithmonë të komentohet nga ana e tyre por që nuk mungojnë as komentet nga miqtë e saj ,shkruan Kosovarja.

Së fundmi, Enca ka shpërndarë disa fotografi, ku shfaqet mjaftë provokuese.

Ndërkohë, Enca përveq që është shumë aktive në rrjete sociale, ajo është njëra ndër këngëtaret që ka më së shumti ndjekës në llogarinë e saj dhe njihet si “Mbretëresha e Instagramit”./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË