Ekspozimi i tepërt i trupit e sidomos gjoksit janë ndër elementet manipuluese që këngëtarja i tërheq publikun pas vetes.

Po flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Ruensa Haxhiaj, apo ndryshe e njohur me nofkën e saj si Enca, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja thuajse në çdo paraqitje kritikohet shumë për “zhveshjen” e saj duke thyer çdo limit të veshjes.

Por, sot se çfarë i paska rrotulluar në mendje dhe qenka mbuluar si rrallë herë e për shumë çudi, diçka e papritur nga ana e saj.

Madje, siç duket nuk e bëri këtë gjë për vete po për çunat pasi që pikërisht atyre u ka drejtuar pyetjen : “ A mkishe qu te nona”?.

Si mendoni u çuna a ia vlen?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË