Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të përfolura për shkak të paraqitjeve të saj në publik, si dhe videoklipeve të këngëve të saj.

Ajo është krijuese e disa këngëve të cilat janë pritur mjaf mirë nga publiku.

E së fundmi nëpërmjet një video të publikuar nga këngëtarja ajo dëgjohet duke pyetur : “Çfarë ju pëlqen më shumë tek unë?”

Këtë pytje e bën derisa shfaqet duke e ekspozuar gjoksin, gjë për të cilën komentohet më së shumti nga fansat.

MUND TË JU PËLQEJNË