Ndër pjesët kryesore të Encës është gjoksi i saj, të cilin ajo nuk heziton ta ekspozoj në asnjë rast.

Enca Haxhia njihet për paraqitjet e saj joshëse nëpër videot që nxjerr ajo qoftë në rrjetet sociale apo paraqitjen e saj nëpër videoklipet muzikore.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ka qenë nga fansat e këngëtares që e ka pyetur: “Pse në çdo video tënden e nxjerr gjoksin?”

Dhe përgjigja e Encës ka qenë e menjëhershme: “Le të themi që gjoksi nuk është si qenushi që e nxjerrim nga shtëpia kur te duam. Ne vajzat me gjoks të madh e kemi aty gjithë kohën dhe duam sduam bie gjithmonë në sy! Gjithashtu kjo ishte pjesë e një klipi ku xhiruam në plazh me bikini. Unë kam veshur fustan. Edhe nëse do të vishja diçka të mbyllur gjoksi im sërish do të binte në sy. Jetë të gjatë gjoksit të madh!

MUND TË JU PËLQEJNË