Njëra prej këngëtareve më të komentuara për paraqitjet e saj, është padyshim Enca.

Artistja e cila së fundmi po merr pjesë në një film të Ermal Mamaqit, ku do ta tregojë veten si aktore, ka publikuar një foto në dush e mbuluar me fluska.

“Ju puc Enca e mëngjesit”, ka shkruar ajo nën foton që mori mijëra pëlqime dhe shumë komente.

Ju kujtojmë që projekti i saj i fundit është “Jealous” ndërkaq ajo ka paralajmëruar edhe shumë këngë të reja pasi së fundmi është parë edhe në studio muzikore.

MUND TË JU PËLQEJNË