Vajza e këngërares Shyhrete Behluli, tashmë ka një karrierë të konsoliduar në tregun e muzikës në Kosovë, ku është mjaftë e pranishme me këngë e videoklipe, shkruan “Kosovarja”.

Engjëllusha, po e trason rrugën e së ëmës. Ajo, fillimisht këndoj muzikë zbavitëse, por shpejtë ndryshoj zhanër. Epo, popullorja gjithsesi është më fitimprurëse.

Vitet e fundit, Engji po shfaqet si bjonde dhe po duket shumë bukur. Ama, kështi nuk ka qenë gjithmonë, pasi një herë e një kohë ajo i mbante flokët e zeza dhe dukej komplet njeri tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Engjellusha Salihu së fundi erdhi me një projekt të radhës, ku u këndon tezeve.

MUND TË JU PËLQEJNË