Engjellusha Salihu tashmë gjendet në listën e ngushtë të këngëtareve të popullarizuara, e madje edhe mjaftë të angazhuara, kryesisht në tregun e dasmave dhe ahengjeve familjare, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e ka synuar për shumë vite këtë pozicion dhe ja ku është më në fund, mjaftë e kërkuar dhe prezente kudo.

Engjellushen, që siç e thërret publiku me përkëdheli, Engji, po e shohim mjaftë prezente edhe në spektrin medial duke dhënë intervista, ku flet për krijimtarinë e saj dhe për jetën personale në përgjjthësi.

Në kuadër më të gjërë, nga mediat e shoubizit, e bija e Shyhretes është komentuar edhe për ndërhyrje estetike në fytyrë, gjë për të cilen Engji nuk e ka parë të udhës të komentoj, shkruan “Kosovarja”.

E, ne këtë foto, bukuroshja shihet se i ka bërë hundë e buzë bashkë.

Si po iu duket? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË