Ndërkohë që festat e fundvitit po afrohen kaë nisur edhe xhirime për programe të ndryshme artistike.

Sekuenca e imazhe të dryshme nga këto xhirime po sjellin këngëtarët tanë përmes rrjeteve sociale, shkruan “Kosovarja”.

Me një pamje madhështore që nuk deshi ta lërë suprizë për më vonë, e ndau me fansat këngëtarja Engjëllusha Salihu.

Vajza e Shyhretes edhe këtë herë vjen impresionuese me një fustan glamuroz dhe grim perfekt.

E për këtë pamje të bukur nuk kanë munguar komentet e shumta nga njerëzit. Madje dikush i bën edhe krahasim Engjit me një prej këngëtareve të njohura turke.

“Une per njemoment mendova qe eshte Seda Sayan kengetarja nga Turqia”, thotë një koment në fotografinë e saj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË